Новини

Огляд оновленого кондиціонера Heat Pump

Вже давно не секрет, що кондиціонер здатний не тільки охолодити приміщення, а й обігріти його, при тому не гірше, ніж спеціальний опалювальний прилад.
Сьогодні японська компанія кліматичної техніки SAKATA презентувала на ринку в Україні нову, вдосконалену версію серії теплових насосів Heat Pump.

Спліт система Sakata Heat Pump – побутовий тепловий насос повітря-повітря

sakata-heat-pump-wifi

Сьогодні, продукт тепловий насос, мало кому відомий, так як на ринку це обладнання, відносно, нове.
Багатьом, коли мова заходить про обігрів приміщення, квартири або будинку, в голову приходять різні, більш звичні прилади, такі як:
  • котли (газові, електричні, твердопаливні);
  • побутові обігрівачі (електричні конвектори, масляні обігрівачі, тепловентилятори, інфрачервоні лампи і тд.);
  • нарешті, просто централізоване опалення;
Так! Всі ці варіанти всім добре відомі, але коли приходить час оплачувати комунальні рахунки, часто виникає питання – “Що зробити, що б суми в них були менше, а результат роботи був краще, ефективніше?”.
Саме з цього, в цій статті, розповімо і більш детальніше ознайомимося з новим, високоефективним інверторним побутовим кондиціонером серії теплових насосів Sakata Heat Pump (-25°С).

Інверторна спліт система Sakata Heat Pump wifi ready – особливості

Новий Heat Pump має неймовірно високі сезонні показники енергоефективності SEER, приблизно 8,5 (А+++), а SCOP ≈ 4,6(А+++).
Також, одне з основних переваг нової версії Heat Pump – можливість встановити wifi модуль для управління кондиціонером дистанційно, з будь-якої точки планети, де у смартфона користувача є доступ до інтернету.
Розглянемо детальніше, що робить кондиціонер Sakata Heat Pump одним з кращих в своєму роді:
1. Компресор з внутрішнім підігрівом шести полярний. коли зовнішня температура повітря знаходиться нижче -2°С, а під час запуску, платою контролю, визначається що температура самого компресора нижче необхідної для правильного і якісного функціонування. Автоматично надходить сигнал на включення внутрішнього підігріву на 1 хвилину. По закінченню хвилини, якщо температура компресора не піднялася до необхідної, даний процес повторюється, поки не досягається бажаний результат.
Така система краще зовнішнього підігріву тим, що:
  • підігрів спрямований конкретно на місце, де це необхідно;
  • менше споживання електроенергії, так як тепло не губиться;
  • завдяки такій системі підігріву, цей процес здійснюється значно швидше.
2. Вентилятори внутрішнього і зовнішнього блоків – інверторні. Ця особливість дозволяє системі підібрати оптимальну потужність обертів вентиляторів, що, в свою чергу, зменшує споживання електрики, а також знижує шум.
3. Теплообмінник дворядний, з антикорозійним, гідрофобним покриттям. Дворядний теплообмінник має збільшену площу теплообміну, чим і підвищує енергоефективність спліт системи. А антикорозійне покриття подовжує термін експлуатації обладнання і покращує теплообмін.
4. У зовнішньому блоці є підігрів піддону. Як відомо, підігрів піддону використовується для запобігання замерзання конденсату в зовнішньому блоці, коли кондиціонер працює на обігрів, при зовнішній температурі нижче 0°С.
5. Надсучасна “інтелектуальна” плата управління. Дана плата, щомиті аналізує і сканує ряд зовнішніх факторів, таких як: температуру фреону при виході і вході, температуру повітря зовнішнього середовища, швидкість обертів вентиляторів, температуру компресора і т.д. Після чого, з огляду на всі отримані показники, плата налаштовує роботу системи таким чином, що б отримати за даних умов максимально високу енергоефектівность, при цьому не втратити комфорт результату роботи кондиціонера.
При цьому кондиціонери цієї лінійки достатньо тихі в роботі. Такий ефект досягається завдяки дизайну корпусу і оптимізації повітряного потоку, що дозволяє значно зменшити шумове навантаження.
Враховуючи всі вище наведені факти, можна впевнено сказати, що серія Sakata Heat Pump – це найкращий побутовий тепловий насос для нашого клімату і зим в тому числі.
Made on
Tilda