Компанія Frico АВ (Швеція) була заснована в 1932 році інженерами Еггерцом і Фріберг в шведському місті Гетеборг і спочатку називалася Friberg & Co. Продукція вироблялася дрібносерійне, що давало можливість максимально враховувати побажання замовника.

З 1960 року теплове обладнання Frico виходить на міжнародний ринок і через 25 років уже присутній на всіх континентах.

Група компаній Frico АВ включає в себе сім підрозділів в різних країнах Європи. Торгово-виробничі і дочірні компанії знаходяться в Норвегії, Франції, Великобританії, Німеччині, Нідерландах і Австрії. Представницькі офіси відкриті в оркостані, Іспанії та Китаї, а продажі здійснюються компаніями-дистрибютор більш, ніж в 50-ти країнах світу.

У 1992 році компанія Frico офіційно входить до складу групи компаній Systemair.

У 2010 році Systemair об'єднує всі виробництво власних повітряно-теплових завіс, тепловентиляторів і обігрівачів, що випускалися раніше під добре відомою маркою Pyrox, під єдиним брендом Frico.

Більш ніж 70 років роботи в області виробництва обладнання для обігріву та енергозбереження в умовах суворого клімату Скандинавії є найкращою гарантією, як самої продукції, так і компетентності фахівців Frico АВ. Термін заводської гарантії становить 3 роки.

© 2021 ТОВ "КУЛ ТЕРМ ГРУП"